Harald Lyth Epigram II

Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II
Harald Lyth Epigram II

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937): "Epigram II" - bokkassett innehållandes 5 serigrafier, signerade och numrerade Lyth 60/99, utförd 1987, ca 40,5x30,5, Edition Lyth/Landberg, bladens titlar: Mänskligt, Monogram, Ekipage, Stentavla, Inringat

495622

2017-10-27