röllakanmatta Alice Wallbäck

röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck
röllakanmatta Alice Wallbäck

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE WALLEBÄCK, matta, röllakan, signerad AW, ca 240x170 cm

Visst slitage/fläckar

495633

2017-10-27