John Stenborg oljemålning

John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN STENBORG (född 1957): Komposition, signerad Stenborg, olja på duk, ca 77x92 cm

495634

2017-10-26