Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, enligt uppgift Edgar Böckman, bricka i porslin med blåvit floraldekor, höjd ca 68, 79x53 cm
Slitage, lagningar, krackelkeringar
495636
2017-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här