Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, enligt uppgift Edgar Böckman, bricka i porslin med blåvit floraldekor, höjd ca 68, 79x53 cm

Slitage, lagningar, krackelkeringar

495636

2017-10-26