Lothar Meier, skulptur

Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur
Lothar Meier, skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOTHAR MAIER (Tyskland, 1900-tal): Figur, signerad LM Lothar Maier, patinerad brons, höjd 22 cm inklusive sockel. Inskription: Tore.

495642

2017-10-28