Sven Hempel oljemålning

Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SVEN HEMPEL (1896-1944): "Gårdsbild med figur", signerad S. Hempel , olja på pannå, ca 49x59 cm

Zustandsbeschreibung

mindre hörnskador

495647

2017-10-26