Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN HEMPEL (1896-1944): "Gårdsbild med figur", signerad S. Hempel , olja på pannå, ca 49x59 cm
Zustandsbeschreibung
mindre hörnskador
495647
2017-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner