Blandteknik Axel Bengtsson
Closed
2017-10-26
495685
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AXEL BENGTSSON (1905-76): Gårdsauktionen, signerad och daterad A Bn -69, blandteknik på papper, ca 43x60,5 cm