Jules Dupré olja

Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja
Jules Dupré olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JULES DUPRÉ (Frankrike, 1811-1889): Franskt landskap, signerad J Dupré, olja på duk, 38x56 cm

495692

2017-11-07