Eduardo Forlenza olja

Eduardo Forlenza olja
Eduardo Forlenza olja
Eduardo Forlenza olja
Eduardo Forlenza olja
Eduardo Forlenza olja
Eduardo Forlenza olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDUARDO FORLENZA (Italien, 1861-1934): Porträtt av kvinna, signerad Forlenza, olja på duk, 40x25 cm

495694

2017-11-07