Gottfried Winkler rödkrita
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOTTFRIED GEORG WINKLER (verksam i Tyskland 1750-80) tillskriven: Manlig nakenstudie, signerad och daterad Gottf: Winkler Anno 1730, rödkrita på papper, 45x38 cm
Skador, veck, fläckar, lagning
495697
2017-11-07