Gottfried Winkler rödkrita

Gottfried Winkler rödkrita
Gottfried Winkler rödkrita
Gottfried Winkler rödkrita
Gottfried Winkler rödkrita

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GOTTFRIED GEORG WINKLER (verksam i Tyskland 1750-80) tillskriven: Manlig nakenstudie, signerad och daterad Gottf: Winkler Anno 1730, rödkrita på papper, 45x38 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, veck, fläckar, lagning

495697

2017-11-07