Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINTRINSKÅP, 1900-tal, rokokostil, valnötsfanér, med låda, höjd ca 178, 76x37 cm, två lösa hyllplan medföljer, nyckel finns

Slitage, torrsprickor, lagningar, fanérskadorm, fötter med fläckar efter såpa

495710

2017-10-26