Fåtöljer 1 par engelsk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CENTURION FURNITURE, fåtöljer, 1 par, England, King George-stil, 1900/2000-tal, patinerat skinn med knapphäftad rygg, villäge med utfällbart fotstöd, höjd ca 100, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
495715
2017-10-26