Fåtöljer 1 par engelsk stil

Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil
Fåtöljer 1 par engelsk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CENTURION FURNITURE, fåtöljer, 1 par, England, King George-stil, 1900/2000-tal, patinerat skinn med knapphäftad rygg, villäge med utfällbart fotstöd, höjd ca 100, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

495715

2017-10-26