Snedklaffsekretär rokokostil
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérad i ek, inredning fanérad i björk med dekor av intarsia, höjd ca 117, 89x50 cm
Nyckel till låda finns, nyckel till klaff saknas, smärre ytskador
495716
2017-10-30