Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Sittande dam, signerad och daterad Sven Hansson 1975, olja på duk, ca 75x60 cm

495734

2017-11-30