Leo Reis oljemålning Konkret konst

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEO REIS (1926-2001): Komposition, signerad och daterad Leo Reis 64, olja på duk, 91x66 cm

Ytmärken

495756

2017-11-30