Sidobord engelsk stil
2017-10-26
495781
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1 par, engelsk stil, mahognyfanér, sarg med låda, höjd ca 666, 42x42 cm
Mindre skador, slitage, repor