George Wright oljemålning

George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGE WRIGHT (1800-tal): "On the teviot", olja på duk, signerad och daterad 1881, ca 30x46 cm

495786

2017-10-26