Per olof Rosén

Per olof Rosén
Per olof Rosén
Per olof Rosén
Per olof Rosén
Per olof Rosén
Per olof Rosén

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER-OLOF ROSÉN (föö 1944): ´´Djurgården´´, signerad o daterad PO Rosén -75, olja på duk, ca 52x61 cm

495796

2017-10-26