William Mellor oljemålning

William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning
William Mellor oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattendrag, signerad William Mellor, olja på duk, 21x31 cm

Krackeleringar

495826

2017-10-26