Vävnader

Vävnader
Vävnader
Vävnader
Vävnader
Vävnader
Vävnader

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄVNADER, 2 st, varav en Barbro Nilsson, signerad BN, den andra signerad EJ, ca 32x26 respektive 20x22 cm

Fläckar, smärre slitage

495835

2017-10-26