Gustaf Möllenborg gräddkanna silverspecial

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF MÖLLENBORG, gräddkanna, silver, stämplad Stockholm 1827, senempire, invändigt förgylld, höjd 14,5 cm, vikt ca 208 g

495850

2017-11-04