Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART ROUPE (född 1918): Vy över Gamla Stan, signerad och daterad L. Roupe -98, olja på duk, ca 58x100 cm
495859
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här