Lennart Roupe oljemålning

Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Vy över Gamla Stan, signerad och daterad L. Roupe -98, olja på duk, ca 58x100 cm

495859

2017-10-27