Harald Lyth, grafik

Harald Lyth, grafik
Harald Lyth, grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LYTH (född 1937): "Mot ljus", signerad och daterad Lyth -89 H.C., litografi, bladmått 60x45 cm

495877

2017-10-26