Pablo Picasson Sala Gaspar 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO, Sala Gaspar Barcelona, (2 st) 1960 resp 1961, litografier, 70x50 cm vardera

1 med fläckar, hanteringsveck

495883

2017-10-28