Ulf Scherlin hallkrok

Ulf Scherlin hallkrok
Ulf Scherlin hallkrok
Ulf Scherlin hallkrok
Ulf Scherlin hallkrok
Ulf Scherlin hallkrok
Ulf Scherlin hallkrok

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF SCHERLIN, "Hallkrok 3", 2 st., trä och aluminium, bredd ca 120 cm

Bruksslitage, repor

495888

2017-10-26