Poudreuse
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUDREUSE, Queen Anne, 1700-tal, mahogny, lådor i sarg, utdragbar skiva, fällbar skrivskiva och lådor i skiva, lätt svängda ben, höjd ca 76, 94x59 cm, nyckel finns
Slitage, fanerskador, fanerbortfall, lagningar
495897
2017-10-26