Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUDREUSE, Queen Anne, 1700-tal, mahogny, lådor i sarg, utdragbar skiva, fällbar skrivskiva och lådor i skiva, lätt svängda ben, höjd ca 76, 94x59 cm, nyckel finns

Slitage, fanerskador, fanerbortfall, lagningar

495897

2017-10-26