Jacques Fougeirol, blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES FOUGEIROL (Frankrike, född 1929): Komposition med ansikte, blandtekniik, 119x80 cm

slitageskador

495903

2017-10-26