Eterna damarmbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatisk uppdrag, safirglas, boettnr. 1110 014, serienr. 533034, cal. 15-20, länk i 14 k guld (ej original), diameter 17 mm, längd ca 16,5 cm, total vikt ca 26,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, gravyr
495910
2017-10-27