Farledsfyr Aga

Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga
Farledsfyr Aga

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LYKTA / FARLEDSFYR, AGA, mässing och koppar, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm

Senare elektrifiering, glas med nagg

495922

2017-10-27