Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
EINAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968), Skogsmotiv med orre och tjäder, signerad Einar Kohlmann, daterad -67, olja på duk, ca 55 x 83 cm
495943
2017-10-27