Henrik Théel

Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HENRIK THÉEL (Stockholm 1882- Säffle 1968): Solbelysta träd i vinterskrud, signerad Henrik Théel, olja på duk, ca 85x74 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

495947

2017-10-31