Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HENRIK THÉEL (Stockholm 1882- Säffle 1968): Solbelysta träd i vinterskrud, signerad Henrik Théel, olja på duk, ca 85x74 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
495947
2017-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner