Karl Göte Bejmark skulptur

Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur
Karl Göte Bejmark skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Stående figur, , signerad KGB, numrerad 2/5, brons, höjd 26,5 cm

personnummermärkt i botten

495953

2017-10-27