Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
KARL GÖTE BEJEMARK (1922-2000): Stående figur, , signerad KGB, numrerad 2/5, brons, höjd 26,5 cm
personnummermärkt i botten
495953
2017-10-27