Nils Jonsson Troeds soffbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS JONSSON, "Doni 27", soffbord, Troeds, 1960-tal, Bra Bohag, teak, brännmärkt, höjd ca 43, 200x52 cm
Smärre ytskador, bordsskiva med borrhål undertill, möjligen för borttagen tidningshylla
495967
2017-10-27