Karmstolar och pall Gripsholmstyp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, PALL, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmstyp, rödmålade, märkta S.O.L (Solgården), sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar, skadad kläddsel

495971

2017-10-27