Soffbord egyptiserande

Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1970-tal, kopparskiva med egyptiserande dekor, höjd 48, diameter 112 cm

Smärre slitage

495972

2017-10-27