Albin Amelin färglitografier

Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier
Albin Amelin färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): (2), färglitografier, signerad samt numrerade, ca 50x70 resp. 56x64 cm

495979

2017-10-29