Barskåp i form av jordglob
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARSKÅP, i form av jordglob, 1900-talets andra hälft, efter äldre förlaga, svarvad benställning, hjultrissor, inredning med ishink, höjd ca 105, diameter 75 cm
Lös fanerbit medöljer, fanerbortfall
495980
2017-10-27