Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, röd plysch, fotavslutning med claw and ball, sitthöjd 45, rygghöjd 103 cm
Senare klädsel, ben med slitage
495983
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här