Öronlappsfåtöljer i plysch

Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch
Öronlappsfåtöljer i plysch

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, röd plysch, fotavslutning med claw and ball, sitthöjd 45, rygghöjd 103 cm

Senare klädsel, ben med slitage

495983

2017-10-27