Piedestal
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIEDESTAL, förgylld, 1900-tal, på lejontassar, toppskiva i sten, höjd ca 75 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
495999
Päivämäärä:
2017-10-27