Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, "Trio", sideboard, Troeds Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, svärtad dörr och ben, fothylsor i mässing, höjd ca 72, 128x44 cm
Smärre ytskador
496002
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här