Serveringsvagn laminat och mässing
2017-10-27
496014
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, laminat och mässing, 1970-tal, stört hjulpar samt stödhjul, flaskställ, höjd ca 63, 77x44 cm
Smärre slitage