Fåtölj och fotpall Alf Svensson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALF SVENSSON, fåtölj med fotpall, för DUX, Ljungs industrier, serien "Bra Bohag", betsad teak, klädd i grå textil, reglerbar såväl fåtölj som fotpall, löstagbar nackkudde, fåtöljens sitthöjd ca 38, fotpallens höjd ca 39 cm
Bruksslitage, träet med smärre ytskador,
496026
2017-10-27