Fåtölj och fotpall Alf Svensson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALF SVENSSON, fåtölj med fotpall, för DUX, Ljungs industrier, serien "Bra Bohag", betsad teak, klädd i grå textil, reglerbar såväl fåtölj som fotpall, löstagbar nackkudde, fåtöljens sitthöjd ca 38, fotpallens höjd ca 39 cm

Bruksslitage, träet med smärre ytskador,

496026

2017-10-27