Solur

Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLUR, 1900-talets mitt, svartmålat smide, samt detalj i koppar, höjd ca 86 cm.

Nit borta vid mittenringen, bruks och åldersrelaterat slitage.

496035

2017-10-27