Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1963
Blekt, omklädd, sadelgjord saknas, slitage
496055
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här