Fåtöljer design Folke Ohlsson 1963

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtölj, teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden 1963

Blekt, omklädd, sadelgjord saknas, slitage

496055

2017-10-27